top of page
Пошук

Свято першого дзвоника

Вчора у стінах нашого ліцею відбулось Свято першого дзвоника за участю перших та одинадцятих класів!

Бажаємо малечі здобуття успіхів у навчанні, і щоб їх не навідували бешкетники Двійка та Шпаргалка

А нашим випускникам плідної праці, але також незабутнього останнього року в рідних стінах!

Особливо дякуємо нашим захисникам за можливість проводити такі чудові заходи♥



 
 
 

Коментарі


bottom of page