top of page
Пошук

тиждень добрих справ

У ліцеї №4 триває тиждень добрих справ. Учні 9-А класу відвідали модульне містечко, щоб привітати із

зимовими святами діток з сімей, що є вимушено переміщеними

«Ці люди втратили свої домівки, а ми так хочемо показати, що вони не одинокі, що є навколо ті, хто переймається і думає про них»

Учні привезли із собою солодощі, іграшки, теплі речі.

Цей день знову показав, що українці дружня нація, що ми тримаємось й віримо, що разом переможемо.













 
 
 

Коментарі


Коментування цього посту більше не доступне. Зверніться до власника сайту, щоб дізнатися більше.
bottom of page