top of page
Пошук

"Пліч-о-пліч" всеукраїнські шкільні ліги




І (регіональний) етап проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» завершився

Регулярні заняття спортом – сьогодні те, що необхідно нашим дітям. Російсько-українська війна не повинна ставити на паузу їх життя. Тому за ініціативи президента Володимира Зеленського було започатковано проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», що став важливою платформою для розвитку лідерських якостей та формування спортивного духу серед його учасників.

22 березня у Броварській міській ТГ завершився ІІ (регіональний) етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу серед юнаків та дівчат, який проходив під девізом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

Юні спортсмени продемонстрували відмінні результати на шляху до підкорення нових спортивних вершин.

У результаті напруженої боротьби серед хлопців переможцем стала команда Броварського ліцею № 4, а серед дівчат Броварського ліцею № 7. Вони продемонстрували відмінні навички командної гри, наполегливий спортивний характер і велику волю до перемоги.

Вже у квітні ці команди змагатимуться у ІІІ (районному) етапі змагань з баскетболу.

Джерело - Управління освіти і науки Броварської міської ради 

 
 
 

Коментарі


bottom of page